Elit SpeedwayKumla IndianernaDackarna MålillaLejonenPiraterna SpeedwayRospiggarna SKEskilstuna SmedernaVargarna SpeedwayVästervik Speedway

Nytt samarbete med O’Learys Örebro – medlemmar av Kumla MSK har 20 % rabatt!

Featured Image

Samarbetet kommer bland annat innebära att O’Learys sänder alla våra matcher och att medlemmar av Kumla MSK har 20 % rabatt på mat och shuffleboard!
Vi kan idag offentliggöra att vi inlett ett samarbete med O’Learys i Örebro. Samarbetet innebär att sportbaren O’Learys kommer att sända samtliga matcher och att klubbens medlemmar har 20 % rabatt på mat och shuffleboard mot uppvisande av medlemskort för 2020.

Detta är ett unikt tillfälle för oss att nå ut till en ny publik i Örebro, men det är även ett gyllene tillfälle för våra medlemmar och supporters att få en naturlig samlingsplats vid både hemma- och bortamatcher, Säger Simon Gustafsson, marknadsansvarig i klubben.

Med detta inbjuds alltså supportar och medlemmar till O’Learys tisdag den 11 augusti, då vi möter Rospiggarna hemma. Matchstart kl 19:00.

O’Learys Örebro
Adress: Drottninggatan 12, Örebro
Tel. 019-12 90 00

[Vill du bli medlem?](https://www.indianerna.nu/kmsk/bli-medlem)

Dela nyheten: